zimowe wspomnienia

Zima to czas zabaw na śniegu i radości, a wypadające w tym okresie Święta Bożego Narodzenia są pełne magii, miłości i niezapomnianych chwil. Aby zatrzymać na dłużej te wyjątkowe momenty, warto sięgnąć po urządzenia firmy INSTAX. W tym artykule odkryjemy przed Tobą, jak uwiecznić chwile z życia, aby móc do nich wracać z uśmiechem na twarzy nawet wiele lat później.

Super mały aparat cyfrowy

Przed tobą wyjazd na zimowe szaleństwo do Zakopanego albo w Alpy? A może zamierzasz spędzić Święta Bożego Narodzenia z całą rodziną u babci? Albo tęsknisz za ciepłem i słońcem i wyruszasz na dwa tygodnie na Dominikanę? W każdym z tych miejsc przyda Ci się mały, poręczny aparat cyfrowy z dedykowaną do niego aplikacją.

INSTAX Pal z szerokokątnym obiektywem umożliwia robienie zdjęć bez selfie sticka, co daje dużo więcej opcji w pozowaniu. A to wszystko dzięki temu, że aparat ma wbudowany samowyzwalacz. Mieści się w dłoni, więc bez problemu spakujesz go do kieszeni narciarskiej kurtki czy do małej torebki lub nerki.

Dodatkowo, za pomocą bluetooth możesz przesłać zdjęcia do pamięci telefonu a tam dowolnie obrabiać je w dedykowanej aplikacji. Taką wyjątkową, zimową fotkę możesz udostępnić na swoim Instagramie lub od razu wydrukować na drukarce do telefonu. Nie chcesz ich obrabiać od razu? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zapisać je w swojej chmurze do przejrzenia na potem.

Mini drukarka do smartfonów

Oprócz mini aparatu możesz wziąć ze sobą w każdą podróż także drukarkę do telefonu i w ten sposób cieszyć się odbitkami w kilka chwil po zrobieniu fotografii. Takie małe, bardzo klimatyczne fotografie z białą ramką możesz edytować w swoim telefonie poprzez dodanie naklejek, napisów czy prostych rysunków.

produkty instax

Opcja wydruku zdjęć, czy to tych wykonanych smartfonem, czy mini aparatem, pozwoli Ci podarować wspólne zdjęcia nowo poznanym osobom i to w dowolnej ilości. To doskonała pamiątka, która może zawisnąć także w odwiedzanym lokalu przy stoku narciarskim czy na lodówce obok innych zdjęć wnuków w babcinej kuchni.

Może to być drukarka do smartfonu INSTAX mini Link 2 lub SQUARE Link, każda z nich pozwoli ci także na eksperymenty z rzeczywistością rozszerzoną poprzez rysowanie światłem czy animowane efekty specjalne zaszyte pod kodem QR.

Aparaty natychmiastowe

Inną opcją są, przeżywające w ostatnim czasie renesans, aparaty natychmiastowe. W ofercie INSTAX znajdziesz je w designerskiej, ale tradycyjnej wersji analogowej albo unowocześnione w wersji cyfrowej. Ta druga różni się tym, że posiada podgląd wykonanej fotografii oraz ma możliwość połączenia się ze smartfonem za pośrednictwem bluetooth. Jednak każdy z tych aparatów jest mały, poręczny i bardzo intuicyjny w użyciu. Fotografie nimi wykonane są bardzo klimatyczne, co ma szczególne znaczenie dla świątecznych czy zimowych wspomnień.

Niektóre modele są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, więc śmiało możesz wybierać, nie tylko spośród różnych funkcji, ale także i kolorów.

Wiesz już, jakie masz opcję zatrzymania wyjątkowych chwil z urządzeniami INSTAX i możesz wybrać to, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj także, że aparat czy drukarka do telefonu to świetny pomysł dla prezent, nie tylko dla młodszego czy starszego artysty czy fotografa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here