KLASYCZNIE I KOBIECO

Lubię jeździć metrem. Lubię obserwować ludzi. Czasem szukam inspiracji do ciekawych zdjęć. Dziś obserwowałam kobiety i to w co są ubrane. Spotkałam bardzo dużo młodych kobiet i dziewczyn. Tylko niewielka część z nich miała spódnicę lub sukienkę. Pozostałe można śmiało wrzucić do jednego worka – jeansy/czarne spodnie, długa kurtka, ciężkie buty. Jedynie kilka z nich do spodni założyło skórzane eleganckie kozaki na obcasie.

Dominujące kolory – granat, czerń, szarość, brąz… Tylko niektóre miały intensywnie kolorowy szalik, torbę, jakiś ciekawy dodatek.

Być może to efekt brzydkiej pogody. Może pośpiech i brak czasu na wybór czegoś oryginalnego. A może potrzeba wtopienia się w tłum….

Wybrałam się dziś na zakupy. Obserwując wystawy i myśląc o tym co zaobserwowałam rano zastanawiałam się gdzie są kobiety które kupują te wszystkie kolorowe ciuszki?

W sklepach już wiosenne kolekcje, pełne barw, intensywnych kolorów. Mnóstwo czerwieni, bieli, zieleni, błękitów, różu. Czekam na nadejście wiosny. Być może te wszystkie kolory kryją się pod płaszczami, kurtkami… Może wiosna rozkwitnie kolorami i ulica ożywi się… Mam nadzieję.

Pozostając w klimatach stonowanych kolorów wrzucam zdjęcie sukienki z kolekcji „Klasycznie” dostępnej w AntypodyMody.pl. Kolor delikatny, jasny, pastelowy, ale sama sukienka jest niezwykle kobieca. Śmiało można ją założyć do pracy, teatru, na kolację, spotkanie… Klasyczny krój daje możliwość dobrania odważnych dodatków. W zależności od nich stylizacja może nabrać zupełnie innego charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here