WIOSNA PEŁNA INSPIRACJI

0
1370

Inspiracja to magiczne słowo, ma w sobie ogromną moc, gdyż wpływa na zachowania i tok myślenia ludzi…

Co skłoniło mnie do stworzenia moich ostatnich kolekcji? Kolekcję Spring Time tworzyłam pod wpływem pierwszych cieplejszych dni… stęskniona za słońcem i mnogością barw, postanowiłam przyspieszyć nadejście tego cudownego czasu, przynajmniej w kwestii mody. Zielenie, turkusy, fiolety, rozświetlające srebro sprawia, że nosząca moją bizuterię kobieta lśni i zniewala ferią barw.

Kolejne kolekcje to efekt wsłuchania się w trendy w modzie na wiosnę/lato 2009. Projektanci odzieży proponują w tym sezonie kolory pudrowego różu, beżu jako te super modne, tę monotonię koloru proponuję przełamać ciemniejszym akcentem, tu mile widziane są kolczyki, bransolety czy naszyjniki z czarnymi, grafitowymi czy fioletowymi kamieniami, koralami czy wreszcie kryształami.

Malarskie kwiaty obecne na koszulach, tunikach, sukienkach czy spódnicach wymagają ostrożnych dodatków i tu moją propozycją są bransolety z dużej ilości łańcuszków z pojedynczymi kamieniami. W zależności od bogactwa wspomnianych wzorów na odzieży, kamień w biżuterii może być w kolorze czarnym lub zupełnie przezroczystym.

Do modnego wciąż trendu etno-hipi, sugeruję biżuterię w odcieniach turkusów i fioletów, idealnie podkreślą kolory tunik czy sukienek. Nadal modne jest noszenie wielu bransoletek na jednej ręce, kilku naszyjników na szyi czy też wyrazistych kolczyków. Warto więc posiadać w swojej kolekcji bransolety czy naszyjniki wykonane z łańcuchów i łańcuszków, ożywionych ciekawym kolorowym akcentem, pozwoli to na dowolne zestawianie wspomnianej biżuterii w zależności od okazji i okoliczności. Warto także zaszaleć z kolczykami, mają być długie i duże, mogą być również kolorowe, wszak nadeszła wiosna i czas odmienić swoją osobę na ten wyjątkową porę roku.

Mam nadzieję, że znajdziecie drogie Panie wśród moich kolekcji jakiś drobiazg dla siebie, który zdecydowanie poprawi Wam humor i będzie dopełnieniem Waszego stroju na wiosnę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here